База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду:

Оберіть період


Розпочнемо!

Інструкція для користування Базою даних оцифрованих описів справ

[Загальні відомості]

Шановні користувачі, до Вашої уваги пропонується «База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду  до  1917 року та періоду з 1917 по 1991роки». За списком фондів з № 1 по       № 2230 періоду до 1917 року є в наявності 670 фондів (номерів переданих -  1297, приєднаних - 84, втрачених - 2, пропущених - 117), які містять інформацію щодо змісту 2269 описів справ  за 1778-1917 рр. За списком фондів з № Р-1 по № Р-1000 періоду з 1917 по 1991 рр. до Бази даних внесена інформація щодо змісту 659 описів справ 430 фондів.

[Правила користування]

Після того, як Ви відкрили головну сторінку -  натисніть на «Розпочнемо» і перед Вами відкриється перша сторінка (Фонди) Бази даних оцифрованих описів справ, де Ви маєте можливість побачити загальну інформацію про фонди періоду до 1917 року та періоду з 1917 по 1991роки, які зберігаються у державному архіві, а саме: та назва фонду (представлена мовою оригіналу документа), кількість од.зб., кількість описів та крайні дати.

      У кожній графі під вищезазначеними назвами є поле пошуку - Ви можете використовувати його для фільтрації результатів.  Для цього, в потрібній графі, вводите пошукову інформацію і, при наявності, знайдена інформація з’являється на екрані.

Після натиску на назву фонду для Вас відкривається друга сторінка – (Описи), де розміщено інформацію про кожний опис окремо, а саме:

№ опису, анотація складу документів опису справ (оцифровані копії опису), кількість од.зб. та крайні дати

Здійснювати пошук необхідно аналогічно до першої сторінки.

 Оцифровані описи справ з’являються на екрані після натискання на назву опису.

[Зручне доповнення]

Після перегляду Бази даних оцифрованих описів справ та виявлення потрібної інформації, Ви маєте змогу замовити потрібну Вам справу за

№ фонду, № опису та № справи в читальному залі Державного архіву Київської області, який знаходиться за адресою: вул. Ю. Іллєнка, 38 м. Київ.

До уваги - завдяки Базі даних оцифрованих описів справ, тепер Ви маєте можливість замовити потрібну Вам справу не відходячи від моніторів власних ПК. Потрібно лише зробити електронне замовлення за даною електронною адресою:  chitzal@dako.gov.ua

База фондів архівних установ Київської області

Трудові архіви

Перейти до всіх фондів

Приємного та зручного користування!

Розмір бази даних: килобайт
Availiable space : 265G as of 2024-05-19 09:00:02