Шановні користувачі!

Державний архів Київської області представляє новий проект Е-Архів, який покликаний забезпечити відкритий доступ до цифрових копій документів, які зберігаються в його фондах.

Оберіть період


До ЦФК!

Інструкція для користування Цифровим фондом користування оцифрованих описів справ

[Загальні відомості]

Представлені цифрові копії зроблені з оригіналів документів виключно технічними засобами Державного архіву Київської області і є частиною Цифрового фонду користування (ЦФК) державного архіву. В нижній частині кожного файлу документа розміщені додаткові данні: назва державного архіву та № фонду. Цифрові копій документів зроблені в форматі jpg.

[Правила користування]

Після того, як Ви відкрили головну сторінку, натисніть на Розпочнемо і перед Вами відкриється перша сторінка Фонди, де Ви маєте можливість побачити загальну інформацію про фонди, на документи яких зроблені цифрові копії, а саме: № та назва фонду (представлена мовою оригіналу документа)

Після натиску на назву фонду для Вас відкривається друга сторінка – Описи, де розміщено інформацію про цей опис, а саме: № опису, анотація складу документів опису справ, кількість одиниць зберігання, крайні дати, кількість цифрових копій

Після натиску на ЦФК з’явиться таблиця з заголовками справ, цифрові копії яких представлені в Е-Архіві.

Цифрові копії справ з’являються на екрані після натискання на заголовок справи.

[Зручне доповнення]

Державний архів Київської області продовжує працювати над поповненням Е-Архіва і планує постійне обновлення цієї рубрики.

Читайте та досліджуйте!

Розмір бази даних: килобайт