Фонди

Користувач Гість

Показаны записи 1-50 из 543.
#№ ФондуНазва фонду*Кількість од.зб.Кількість описівКрайні дати
 
1(не задано)(не задано)(не задано)(не задано)
2(не задано)(не задано)(не задано)(не задано)
3(не задано)(не задано)(не задано)(не задано)
4(не задано)(не задано)(не задано)(не задано)
5(не задано) (не задано)(не задано)(не задано)
6!!!!!Fondasdkas;ldka;sldkals;kd;aslkd12312312312312312123123123
7Р-1Київський губернський революційний комітет, м. Київ/ Киевский губернский революционный комитет, г. Киев 65651919 - 1921
8Р-10Трипільський волосний революційний комітет, с. Трипілля Київського повіту Київської губернії/ Трипольский волостной революционный комитет, с. Триполье Киевского уезда Киевской губернии1021919-1921
9Р-100Шепелицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Шепеличі Чорнобильського повіту Київської губернії/ Шепелицкий волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Шепеличи Чернобыльского уезда Киевской губернии13911918-1922
10Р-1000Київська губернська прокуратура, м. Київ/ Киевская губернская прокуратура, г. Киев10411922-1925
11Р-102Київський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев103211919-1923
12Р-103Липовецький повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Липовець Київської губернії/ Липовецкий уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Липовец Киевской губернии111921
13Р-106Переяславський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії/ Переяславский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Переяслав Киевской губернии 1921920-1922
14Р-108Сквирський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Сквира Київської губернії/ Сквирский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Сквира Киевской губернии5321920-1922
15Р-109Чорнобильський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, смт. Чорнобиль Київської губернії/ Чернобыльский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Чернобыль Киевской губернии43151919-1922
16Р-11Абрамівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Абрамівка Димерського району Київського округу/ Абрамовский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Абрамовка Дымерского района Киевского округа1211921-1930
17Р-110Фастівський машинобудівний завод «Червоний жовтень» Київської губернської ради народного господарства, м. Фастів Київської губернії/ Фастовский машиностроительный завод «Красный октябрь» Киевской губернской совета народного хозяйства, г. Фастов Киевской губернии111923-1924
18Р-111Київський губернський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский губернский исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев96251919-1925
19Р-112Київський окружний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский окружной исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев884921923-1930
20Р-113Господарське об’єднання Київського обласного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Хозяйственное объединение Киевского областного исполнительного комитета Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев7011933-1934
21Р-116Хочевський сільський комітет незаможних селян, с. Хочева Іванківського району Київського округу/ Хочевский сельский комитет незамодных крестьян, с. Хочевая Иванковского района Киевского округа111928-1929
22Р-118Великодимерський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Велика Димерка Київської області/ Великодымерский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Великая Дымерка Киевской области6511923-1932
23Р-119Будаївський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Боярка-Будаївка Київського району Київського округу/ Будаевский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Боярка-Будаевка Киевского района Киевского округа3941922-1928
24Р-12Андріївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Андріївка Макарівського району Київського округу/ Андреевский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Андреевка Макаровского района Киевского округа2711926-1929
25Р-120Бородянський районний виконавчий комітет Ради депутатів трудящих, смт. Бородянка Бородянського району Київської області/ Бородянский районный исполнительный комитет Совета депутатов трудящихся, с. Бородянка Бородянского района Киевской области139661920-1962
26Р-121Броварський районний виконавчий комітет Ради депутатів трудящих, м. Бровари Київської області/ Броварской районный исполнительный комитет Совета депутатов трудящихся, г. Бровары Киевской области45041923-1963
27Р-122Шпилівський сільський комітет незаможних селян, с. Шпилі Іванківського району Київського округу/ Шпилевский сельский комитет незаможных крестьян, с. Шпили Иванковского района Киевского округа811923-1928
28Р-123Гоголевський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Гоголев Гоголівського району Київського округу Київської губернії/ Гоголевский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Гоголев Гоголевского района Киевского округа Киевской губернии2211923-1924
29Р-124Димерський районний виконавчий комітет Ради депутатів трудящих, смт. Димер Димерського району Київської області/ Дымерский районный исполнительный комитет Совета депутатов трудящихся, с. Дымер Дымерского района Киевской области135691921-1934, 1944-1962
30Р-125Іванківський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Іванків Іванківського району/ Иванковский исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Иванков Иванковского района33751923-1931
31Р-126Київський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев8741923-1932
32Р-127Березанський районний виконавчий комітет Ради депутатів трудящих, смт. Березань Березанського району Київської області/ Березанский районный исполнительный комитет Совета депутатов трудящихся, с. Березань Березанского района Киевской области22331923-1930, 1944-1962
33Р-128Макарівський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, сел. Макарів Київського округу/ Макаровский районный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, пос. Макаров Киевского округа66251922-1936
34Р-13Бородянська селищна Рада депутатів трудящих, смт. Бородянка Бородянського району Київської області/ Бородянский поселковый Совет депутатов трудящихся, с. Бородянка Бородянского района Киевской области32221920-1930, 1944-1958
35Р-130Переяславський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київського округу/ Переяславский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Переяслав Киевского округа 24641922-1931
36Р-132Відділ робітничо-селянської інспекції Київського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Отдел рабоче-крестьянской инспекции Киевского уездного исполнительного комитета Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев1111920-1921
37Р-133Ставищенський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ставище Малинського округу Київської губернії/ Ставищенский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Ставище Малинского округа Киевской губернии321923-1924
38Р-134Товстоліський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Товстий ліс Малинського округу Київської губернії/ Толстолесский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Толстый лес Малинского округа Киевской губернии2711923-1924
39Р-136Чорнобильський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, смт. Чорнобиль Київського округу/ Чернобыльский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Чернобыль Киевского округа14831921-1927
40Р-137Хотівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Хотів Київського округу/ Хотовский районный исполнительный комитет Совета робитничих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Хотов Киевского округа 921923
41Р-138Виконавчий комітет Новошепелицької районної Ради депутатів робітничих, с. Ново Шепеличі Київської області/ Исполнительный комитет Новошепелицкого районного Совета депутатов рабочих, с. Новые Шепеличи Киевской области36231922-1959
42Р-139Відділ народної освіти Київського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ/ Отдел народного образования Киевского уездного исполнительного комитета Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев1311923
43Р-14Ірпінська сільськогосподарська артіль «Незаможник», сел. Ірпінь Київського району Київського округу/ Ирпенская сельскохозяйственная артель «Бедняк», пос. Ирпень Киевского района Киевского округа111927
44Р-140Уповноважений управління будівельних та ремонтних робіт при правлінні Північнокавказької залізниці по Київському району, м. Київ/ Уполномоченный управления строительных и ремонтных работ при правлении Северо-Кавказской железной дороги по Киевскому району, г. Киев4811922-1925
45Р-142Відділ народної освіти Київського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ/ Отдел народного образования Киевского губернского исполнительного комитета Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев66541918-1925
46Р-144Відділ народної освіти Київської обласної Ради народних депутатів, м. Київ/ Відділ народної освіти Київської обласної Ради народних депутатів, м. Київ 8446111919, 1921, 1931-1988
47Р-149Робітничо-селянська інспекція Управління Південно-Західної залізниці і Дніпровсько-Бузьського водного транспорту, м. Київ/ Рабоче-крестьянская испекция Управления Юго-Западной железной дороги и Днепровско-Бужского водного транспорта, г. Киев11511918-1930
48Р-15Богданівська сільська Рада депутатів трудящих, с. Богданівка Бориспільського району Київської області/ Богдановский сельский Совет депутатов трудящихся, с. Богдановка Бориспольского района Киевской области17821922-1924, 1945-1964
49Р-150Відділ народної освіти Чорнобильського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, смт. Чорнобиль Київської губернії/ Отдел народного образования Чернобыльского уездного комитета Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Чернобыль Киевской губернии18211919-1923
50Р-151Київська обласна комісія з покращення життя дітей при Київському обласному виконавчому комітеті Ради депутатів трудящих, м. Київ/ Киевская областная комиссия по улучшению жизни детей при Киевском областном исполнительном комитете Совета депутатов трудящихся, г. Киев25021931-1939

* Назва фонду представлена мовою оригіналу