Фонди

Користувач Гість

Показаны записи 51-100 из 543.
#№ ФондуНазва фонду*Кількість од.зб.Кількість описівКрайні дати
 
51Р-56Красилівська сільськогосподарська артіль (колгосп) «Квітневий», с. Красилівка Київського району Київської області/ Красиловская сельскохозяйственная артель (колхоз) «Квитневый», с. Красиловка Киевского района Киевской области2811932-1934
52Р-58Єрковецька сільськогосподарська артіль (колгосп) «Незаможник», с. Єрківці Переяславського району Київської області/ Ерковецкая сельскохозяйственная артель (колхоз) «Незаможник», с. Ерковцы Переяславского района Киевской области2811928-1933
53Р-60Обуховицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Обуховичі Іванківського району Київського округу/ Обуховичский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Обуховичи Иванковского района Киевского округа8411921-1930
54Р-61Дмитрівська сільськогосподарська артіль (колгосп) «Радянське село», с. Дмитрівка Київського району Київської області/ Дмитровская сельскохозяйственная артель (колхоз) «Советская деревня», с. Дмитровка Киевского района Киевской области611932-1933
55Р-62Горностайпійльська сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с. Горностайпіль Чорнобильського району Київської області/ Горностайпольская сельскохозяйственная артель (колхоз) им. Петровского, с. Горностайполь Чернобыльского района Киевской области3921927-1935, 1940
56Р-63Пісківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пісківка Бородянського району Київського округу/ Песковский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Песковка Бородянского района Киевского округа7411922-1929
57Р-64Пилипчанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пилипча Лехнівської волості Переяславського повіту Київської губернії/ Пилипчанский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Пилипча Лехнивськои волости Переяславского уезда Киевской губернии211922-1923
58Р-65Підгірцівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Підгірці Київського повіту Київської губернії/ Подгорецкий сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Подгорцы Киевского уезда Киевской губернии1411920-1922
59Р-66Заворицька сільськогосподарська артіль (колгосп), с. Заворичі Київської приміської зони/ Заворычская сельскохозяйственная артель (колхоз), с. Заворычи Киевской пригородной зоны1911933-1934
60Р-67Рожівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рожів Макарівського району Київського округу/ Рожевский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Рожев Макаровского района Киевского округа10011922-1930
61Р-69Броварське кущове об’єднання сільськогосподарських колективів «Злиття», сел. Бровари Броварського району/ Броварское кустовое объединение сельскохозяйственных коллективов «Слитие», пос. Бровары Броварского района711929-1930
62Р-70Теремцівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Теремці Чорнобильського району Київського округу/ Теремцовский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Теремцы Чернобыльского района Киевского округа211925
63Р-71Мирчанська сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Мирча Бородянського району Київської області/ Мирчанская сельскохозяйственная артель (колхоз) «Большевик», с. Мирча Бородянского района Киевской области10231932-1936, 1944-1949
64Р-72Загальцівська сільськогосподарська артіль (колгосп), ім. 2-ї п’ятирічки, с. Загальці Бородянського району Київської області/ Загалецкая сельскохозяйственная артель (колхоз), им. 2-й пятилетки, с. Загальцы Бородянского района Киевской области2711934-1936
65Р-73Толокунська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Толокунь Димерського району Київського округу/ Толокунский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Толокунь Дымерского района Киевского округа2411922-1927
66Р-74Вишенська сільськогосподарська комуна «Вишня», с. Вишеньки Бориспільського району Київського округу/ Вишенская сельскохозяйственная коммуна «Вишня», с. Вишенки Бориспольского района Киевского округа111930
67Р-75Філіціалівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Філіціалівка Бородянського району Київського округу/ Филициаловский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Филициаливка Бородянского района Киевского округа8921921-1929
68Р-76Шибенська сільська Рада депутатів трудящих, с. Шибене Бородянського району Київської області/ Шибенский сельский Совет депутатов трудящихся, с. Шибенное Бородянского района Киевской области30421922-1930, 1944-1960
69Р-77Юрівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Юрівка Київського району Київської області/ Юрьевский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Юрьевка Киевского района Киевской области6521921-1934
70Р-78Ясногородська сільська рада робочих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Ясногородка Димерського району Київського округу/ Ясногородский сельский совет рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Ясногородка Дымерского района Киевского округа2911923-1928
71Р-80Броварський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, сел. Бровари Київського повіту Київської губернії/ Броварской волостной исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, пос. Бровары Киевского уезда Киевской губернии14831920-1925
72Р-81Березанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Березань Переяславського повіту Київської губернії/ Березанский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Березань Переяславского уезда Киевской губернии9241920-1923
73Р-84Ворзельський волосний виконавчий комітет Ради робітничий, селянських і червоноармійських депутатів, сел. Ворзель Київського повіту Київської губернії/ Ворзельский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, пос. Ворзель Киевского уезда Киевской губернии13221920-1923
74Р-85Войтовський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Войтове Переяславського повіту Київської губернії/ Войтовский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Войтове Переяславского уезда Киевской губернии7121920-1923
75Р-86Гоголівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гоголів Київського повіту Київської губернії/ Гоголевский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Гоголев Киевского уезда Киевской губернии1321920-1923
76Р-87Горностайпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Горностайпіль Чорнобильського району Київського округу Київської губернії/ Горностайпольский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Горностайполь Чернобыльского района Киевского округа Киевской губернии15131919-1923
77Р-88Димерський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Димер Київського повіту Київської губернії/ Дымерский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Дымер Киевского уезда Киевской губернии5411918-1923
78Р-89Управління Уповноваженого Народного комісаріату робітничо-селянської інспекції УРСР на Правобережжі, м. Київ/ Управление Уполномоченного Народного комиссариата рабоче-крестьянской инспекции УССР на Правобережье, г. Киев3711919-1924
79Р-90Товстоліський районний комітет незаможних селян, с. Товстий Ліс Малинського округу Київської губернії/ Толстолесский районный комитет незаможных крестьян, с. Толстый Лес Малинского округа Киевской губернии111923
80Р-91Іванківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Іванків Радомиcльського повіту Київської губернії/ Иванковский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Иванков Радомиcльського уезда Киевской губернии711921-1922
81Р-92Лехнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лехнівка Переяславського повіту Київської губернії/ Лехновский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Лехновка Переяславского уезда Киевской губернии6111919-1923
82Р-93Макарівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, сел. Макарів Київського повіту Київської губернії/ Макаровский волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, пос. Макаров Киевского уезда Киевской губернии6911919-1923
83Р-94Микільсько-Борщагівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Микільська Борщагівка Київського повіту Київської губернії/ Никольскоборщагоскаий волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Никольская Борщаговка Киевского уезда Киевской губернии17121919-1923
84Р-95Обухівський волосний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Обухів Київського повіту Київської губернії/ Обуховский волостной исполнительный комитет Советов рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Обухов Киевского уезда Киевской губернии11221919-1923
85Р-96Розважівський волосний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Розважів Радомиcльського повіту Київської губернії/ Розважевский волостной исполнительный комитет Советов рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Розважев Радомиcльського уезда Киевской губернии1411920-1922
86Р-97Ставищенський волосний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ставище Таращанського повіту Київської губернії/ Ставищенский волостной исполнительный комитет Советов рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Ставище Таращанского уезда Киевской губернии821918-1919, 1922
87Р-98Чорнобильський повітовий відділ Наркомату робітничо-селянської інспекції УСРР, смт. Чорнобиль Чорнобильського повіту Київської губернії/ Чернобыльский уездный отдел Наркомата рабоче-крестьянской инспекции УССР, с. Чернобыль Чернобыльского уезда Киевской губернии1811921-1922
88Р-99Хабенський волосний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Хабне Чорнобильського повіту Київської губернії/ Хабенский волостной исполнительный комитет Советов рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Хабное Чернобыльского уезда Киевской губернии5011919-1912
89Р-100Шепелицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Шепеличі Чорнобильського повіту Київської губернії/ Шепелицкий волостной исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Шепеличи Чернобыльского уезда Киевской губернии13911918-1922
90Р-102Київський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев103211919-1923
91Р-103Липовецький повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Липовець Київської губернії/ Липовецкий уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Липовец Киевской губернии111921
92Р-106Переяславський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії/ Переяславский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Переяслав Киевской губернии 1921920-1922
93Р-108Сквирський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Сквира Київської губернії/ Сквирский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Сквира Киевской губернии5321920-1922
94Р-109Чорнобильський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, смт. Чорнобиль Київської губернії/ Чернобыльский уездный исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Чернобыль Киевской губернии43151919-1922
95Р-110Фастівський машинобудівний завод «Червоний жовтень» Київської губернської ради народного господарства, м. Фастів Київської губернії/ Фастовский машиностроительный завод «Красный октябрь» Киевской губернской совета народного хозяйства, г. Фастов Киевской губернии111923-1924
96Р-111Київський губернський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский губернский исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев96251919-1925
97Р-112Київський окружний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Киевский окружной исполнительный комитет совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев884921923-1930
98Р-113Господарське об’єднання Київського обласного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ/ Хозяйственное объединение Киевского областного исполнительного комитета Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, г. Киев7011933-1934
99Р-116Хочевський сільський комітет незаможних селян, с. Хочева Іванківського району Київського округу/ Хочевский сельский комитет незамодных крестьян, с. Хочевая Иванковского района Киевского округа111928-1929
100Р-118Великодимерський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Велика Димерка Київської області/ Великодымерский районный исполнительный комитет Совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов, с. Великая Дымерка Киевской области6511923-1932

* Назва фонду представлена мовою оригіналу